Gumowa podeszwa zewnętrzna ULTREAD EX o wysokiej przyczepności i wzór zoptymalizowany z myślą o wymagających przygodach zarówno podczas jazdy, jak i chodzenia.
Trzyczęściowe zapięcie z pokrętłem BOA® L6E ułatwia szybkie i precyzyjne mikroregulacje, aby uzyskać idealne dopasowanie i wysoką wydajność.
Odpowiedzialna produkcja: 22% materiałów siatkowego wierzchu oraz podeszwy środkowej pochodzi z recyklingu (wagowo).
Podeszwa środkowa EX z warstwową pianką EVA pochłania uderzenia pięty, zapewniając płynność i wygodę chodzenia.
Większa powierzchnia styku w przedniej części stopy poprawia przyczepność i ogranicza uderzanie blokami, co przekłada się na wyższy komfort chodzenia.
Położenie bloków SPD w części śródstopia poprawia komfort podczas spokojnego pedałowania z umiarkowaną kadencją.
»Lekki wierzch buta o zoptymalizowanym rozmieszczeniu materiału gwarantuje komfort.