Lista produktów według marki KROSS

Producent ten już od wielu lat jest znanym i cenionym na całym świecie producentem niezawodnych rowerów, przede wszystkim górskich. Jednoślady tej marki znane są niezwykle wytrzymałą budową, idealną ergonomią i wygodą jazdy. Z pewnością każdy miłośnik MTB zwróci uwagę na propozycje rowerów Kross.

W asortymencie naszego warszawskiego sklepu internetowego proponujemy przede wszystkim rowery Kross. Są to najnowsze modele, wyposażone w najnowocześniejsze technologie. W zależności od modelu, posiadają one odpowiednio wyregulowaną amortyzację, hamulce tarczowe czy dopasowane ergonomicznie siodełko. Bez wątpienia zrobią wrażenie na każdym miłośniku dwóch kółek i dalekich przejażdżek po polach czy lasach!

Wiemy jednak, ze każdy amator jazdy na rowerze dba o odpowiednie wyposażenie swojego jednośladu. Dlatego też Kross przygotował również szeroki wybór akcesoriów, które będą stanowić idealne dopełnienie zarówno podczas krótkich przejażdżek, jak i długich tras po bezdrożach.

Wśród oferowanych przez nas akcesoriów znajdują się między innymi siodełka, lampki, błotniki, sakwy i torby, zapięcia, chwyty czy podpórki. Proponujemy także artykuły dla samych rowerzystów – kaski, rękawiczki, rękawki, skarpety rowerowe, ochraniacze na buty czy nakolanniki.

Jesteśmy przekonani, że taki asortyment, który prezentujemy poniżej spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i pomoże dobrać rower Kross i najlepsze wyposażenie dodatkowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości można skontaktować się z nami i dopytać o poszczególne szczegóły – chętnie udzielimy informacji i w razie potrzeby zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

Tutaj są 299 produkty

Pokazuję 1-40 z 299 item(s)